6cliyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6CLiYiZ.YeTkiNFoRuM.CoM

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Yönetim
Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Vote_lcapBir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Voting_barBir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Vote_rcap 
melisfb
Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Vote_lcapBir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Voting_barBir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Vote_rcap 
simseksevval
OYUNLAR

REKLAM ALANI
SİNEMADA BU HAFTA

Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj

YazarMesaj
Yönetim
Admin
Yönetim

Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj Empty
MesajKonu: Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj   Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj EmptyC.tesi Mart 07, 2009 1:49 pm

Bilgisayar Mühendisi Arkadaşlar, İnşallah iyi bir donanımcı veya iyi bir programcı veya iyi bir networkçü veya iyi bir system administrator olacaksın.. Yanlız şu mühim meseleleri sakın aklından çıkarma: Bu kâinatın öyle bir donanımcısı vardır ki, bütün mevcudâtı ve içinde yer yüzünü create etmiş, güneşi bir power source, ayı bir system clock yapmış. O power source’dır ki kesintiye uğramaz ve o system clocktur ki şaşmaz ve şaşırmaz, o donanımcının ilminin ve san’atının nihayetsizliğini gösterir
http://6cliyiz.yetkinforum.com

Bir Profesörün Öğrencilerine Verdiği Mesaj
1 sayfadaki 1 sayfası