6cliyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6CLiYiZ.YeTkiNFoRuM.CoM

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Yönetim
Hülya Avşar'ın zor günleri Vote_lcapHülya Avşar'ın zor günleri Voting_barHülya Avşar'ın zor günleri Vote_rcap 
melisfb
Hülya Avşar'ın zor günleri Vote_lcapHülya Avşar'ın zor günleri Voting_barHülya Avşar'ın zor günleri Vote_rcap 
simseksevval
OYUNLAR

REKLAM ALANI
SİNEMADA BU HAFTA

Hülya Avşar'ın zor günleri

YazarMesaj
Yönetim
Admin
Yönetim

Hülya Avşar'ın zor günleri Empty
MesajKonu: Hülya Avşar'ın zor günleri   Hülya Avşar'ın zor günleri EmptyC.tesi Mart 07, 2009 1:48 pm

Geçtiğimiz temmuz ayında apar topar hastaneye kaldırılan Avşar, zamanının çoğunu tedavi olduğu hastenede geçiriyor. Anne Avşar, Fox'ta dün akşam yayınlanan "Bizden Kaçmaz" ekibi tarafından saçları dökülmüş halde görüntülendi. Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar, geçirdiği ağır hastalıktan dolayı zor günler yaşıyor. 30 yıl boyunca sigara içen, geçtiğimiz aylarda da yüksek tansiyon nedeniyle sigarayı bırakmak zorunda kalan anne Avşar, geçtiğimiz temmuz ayında nefes darlığı şikayetiyle Ayvalık'taki evinde rahatsızlanmış, Hülya Avşar'ın gönderdiği helikopter ile apar topar İstanbul'a getirilmişti. Yapılan tahliller sonucunda akciğerinden rahatsız olduğu görülen Emral Avşar, dört aydır hastanede tedavi görüyor. Dün akşam Fox'ta yayınlanan "Bizden Kaçmaz" ekibi tarafından tedavi gördüğü hastaneden çıkarken görüntülenen Emral Avşar'ın, kemoterapi ve ışın tedavisi yüzünden saçının döküldüğü görüldü. Başındaki bonesini çıkartarak muhabirlerle konuşan anne Avşar, "Kızımın boşanmasına çok üzüldüm. Torunum Zehra anneli babalı büyüsün istedim. Allah kızımı başımdan eksik etmesin. Allah büyük, tedavimin bitmesine bir ay kaldı" dedi.
http://6cliyiz.yetkinforum.com

Hülya Avşar'ın zor günleri
1 sayfadaki 1 sayfası